Нехай Й0Г0 3нає вся Україна…Бог уберіг Олександра, а той того ж дня виві3 з п0ля б0ю майже 50 п0ранених п0братимів

Олександр Драбинко із військовим псевдо «Морячок» воює у складі 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців.

Історію прикарпатця розповів командир відокремленого кулеметного взводу Назарій Кішак.

Олександр Драбинко із військовим псевдо «Морячок» (названий так за своє моряцьке минуле) – дуже позитивна і оптимістично налаштована людина. Що б не сталося, завжди знайде, що сказати, як підтримати і який вихід із ситуації знайти. Безвихідь – слово, яке ніколи не зустрічається у його лексиконі, – йдеться у повідомленні.

Зі слів командира морячок на всі руки майстер. І технічні несправності автомобіля виправить, і додаткові кріплення для зброї зробить, а їздить «як бог».

На одній з місць виконання бойового розпорядження, Морячок вивозив поранених. Його автомобіль бачив близько 50-ти евакуйованих. Більшість з них вже підлікувалися та продовжують захищати Україну.

Бути водієм в зоні бойових дій – куди небезпечніше, ніж тримати позиції в окопах. Адже у першому потрібно покладатися тільки на себе, вираховувати найбільшпідходящу годину, обирати маршрут та знати на якому відрізку як зашвидко їхати. Складніше фізики, бо на кону не тільки твоє життя, а й твоїх побратимів, – зазначив Назарій Кішак.

Під час однієї з поїздок, осколок пробив колесо автомобіля. Морячок зупинився, щоб поміняти його, як поряд прилетів снаряд і уламок попав прямо в голому. На щастя військовий був у касці. Обійшлось без ушкоджень. Такі ситуації трапляються невипадково, Бог уберіг Олександра, а той того ж дня вивіз тяжкопоранених військових з поля бою.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *