Вже офіційно! Окупанти виводять війська: здача Херсону – Кремль це зробив. ЗСУ йдуть – переможемо!

Херсон та прилеглі населені пункти не можуть повноцінно забезпечуватись та функціонувати. Пропонується зайняти оборону лівим берегом річки Дніпро, заявив командувач вторгненням генерал Суровікін.

“Пропонується зайняти оборону лівим берегом річки Дніпро”, – сказав він та зазначив, що “маневри військ будуть здійснені у найближчі терміни” – зазначив він

Отож, “друга армія світу” здає Херсон та правобережжя. Шойгу схвалив рішення Суровікіна.

Водночас це може бути своєрідний “прийом” – звільняти Херсон варто лише після розгрому їхніх вогневих сил на лівому березі, інакше не можна діяти.

“Прийом” – зв’язати боями армію, обстрілюючи правобережжя з лівого артою, частина армії Росії, якщо ми дозволимо переправитися силам через Дніпро, опиниться на інших напрямках фронту. У цьому весь задум окупантів.

Зазначимо: Збройні Сили України закріпилися на околицях Снігурівки, що на Миколаївщині й там тривають жорстокі бої. Однак офіційної інформації наразі немає. На відміну від паніки росіян у їхніх пабліках.

Ба більше, окупанти не просто панікують, вони вже шукають виправдання, чому ж їм треба відходити з правобережної частини Херсонщини. Про це розповів депутат Херсонської обласної ради та військовослужбовець ЗСУ Сергій Хлань.

Навіщо окупанти будують фортифікаційні пункти. У районі села Наддніпрянське, що дорогою до Берислава, російські загарбники облаштовують позиції та вкопують багато техніки. Вчора повідомлялося, що військові країни-агресорки укріплюються в районах Козацького та Веселого на підступах до дамби Каховської ГЕС.

“Це означає, що окупанти готують фортифікаційні пункти забезпечення відходу своїх основних сил від лінії фронту,” – пояснив Хлань.

Так, за допомогою цих фортифікаційних пунктів російські загарбники хочуть забезпечити відхід своїх військ через греблю Каховської ГЕС та Антонівський міст. Крім того, окупанти підірвали Дар’ївський міст.

Джерело:korupciya.com

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *