Сержант Маркус порадив мешканцям двох західних областей виїжджати

Військовослужбовець, а до війни ще й популярний блогер сержант Валерій Маркус порадив мешканцям північно-західної частини Рівненської області та північно-східної Волинської області на місяць виїхати з громад.

Про це він, 6 листопада, написав у себе в «Тelegram», – пише Варта1.

«Хто проживає у північно-західній частині Рівненської області та північно-східній Волинської області, на найближчий місяць рекомендую десь поїхати відпочити. Як все буде добре, спокійно собі повернетесь»,  — написав він у дописі.

Заклики Маркуса прокоментував військовий експерт Андрій Коваленко. За його словами, до кінця листопада Україна зрозуміє, скільки людей та техніки росія стягнула в білорусь.

Зараз там сконцентровано 6 тисяч окупантів, 80 % з яких «мобіки», а ще розбита під Харковом Таманська дивізія.

Натомість очільник Рівненської обласної (військової) адміністрації запевнив, що ситуації для хвилювань немає. Про це він написав у власному «Telegram».

«Друзі, на півночі Рівненщини — все спокійно. Жодних змін по той бік державного кордону не спостерігаємо. Як завжди наші бійці — ЗСУ, ТрО, добровольці — у повній готовності та хорошому моральному дусі. Час від часу «Telegram»-каналами ширяться припущення про ефемерні загрози нападу з боку білорусі. Зокрема сьогодні. Але підстав для них — немає.

Довіряємо тільки офіційним джерелам інформації! Зберігаємо спокій. Займаємося звичними справами, які сприяють розвитку економіки держави. Та віримо у Збройні сили України», — запевнив Віталій Коваль.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *