3айти у свій бункер і 3астрелитися на х…й! тоді ти станеш 0статочним Гітлер0м… Данилко – Путіну

Український артист Андрій Данилко, який виступає в образі співачки Вєрки Сердючки, 27 лютого в ефірі каналу “Київ” порівняв президента РФ Володимира Путіна з лідером нацистської Німеччини Адольфом Гітлером.

Данилко розповів, що зараз перебуває в Києві і разом з іншими спускається в бомбосховище, коли лунають сирени, що сповіщають про повітряну тривогу, – пише інтернет-видання “Гордон

Артист зазначив, що є “великі зірки” російського шоубізнесу, які йому телефонували і співпереживали українцям, але є й такі, у чиїй позиції він розчарований. Данилко нагадав про скандал із піснею, яку він виконував на “Євробаченні 2007” (там звучали слова: “Lasha Tumbai”, але деяким чулося: “Russia goodbye”).

“Я ніколи цієї фрази не співав, але після того, що почалося зараз, у пісні I want you see співатиму тільки: “Russia goodbye”, – наголосив він.

Ведучий запитав, “що на серці” у Данилка, і попросив підтримати українців.

Артист у відповідь згадав про те, як сапер 35-ї окремої бригади морської піхоти Віталій Скакун разом із собою підірвав Генічеський автомобільний міст, щоб зупинити рух колони російських окупаційних військ. Скакуну надали звання Героя України посмертно.

“Мені хотілося б звернутися до росіян. Як [президент РФ Володимир Путін] ненавидить свій народ? Ви вдумайтеся – страждаєте ж ви”, – сказав він і закликав росіян виходити на вулиці.

“Я б хотів російським людям, російським артистам, які, звичайно, бояться, сказати, щоб вони прочитали дитячий вірш Корнія Чуковського “Тараканище”. От просто прочитайте його від початку до кінця. Кого ви боїтеся? Якщо він така пародистка… його звуть?.. Путін. Погляньте, це все за сценарієм фашистської Німеччини: прийоми, слова, як це все відбувається. Якщо він так хоче залишитися в історії, я чув, що він так пародує Гітлера чи копіює його вчинки, йому так хочеться бути в підручниках. Та ти, звичайно, вже в підручниках, Путін!.. Для того щоб бути остаточним Гітлером, тобі треба зайти в цей свій, бл…дь, бункер і застрелитися на х…й!.. Це божевільна людина. Я ж із ним знайомий, я навіть із ним розмовляв – 2004 року, у Криму. Вони мене споїли, офіціанти, і я в процесі імпровізації показав Путіну ось так (жорст вказівним пальцем, який означає: “Підійди”). Була могильна тиша, йому так показували востаннє у третьому класі, після чого він записався на дзюдо. І він мені показує: “Ні, ти підійди”. І я тоді, як собака Баскервілей,– до нього. Щось бе-бе-бе… Боже, якби я знав, що таке буде, я б його вбив”, – розповів Данилко.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *