ВСЕ ТАК ПОГАНО? Патріарх Кирило Гундяєв наказав 2 дні молитися за здоров’я путіна

Патріарх Московський Кирило Гундяєв благословив архієреїв, духовенство та віруючих промовити молитви за здоров’я президента РФ Володимира Путіна

Кирило Гундяєв закликає молитися за Путіна, пише Главком

У повідомленні, опублікованому на сайті Московського патріархату, йдеться, що 7 жовтня – у день, коли Путіну виповниться 70 років, Кирило закликає «здійснити старанну домашню молитву за здоров’я Глави Держави Російської».

8 жовтня – у день свята преподобного Сергія Радонезького – з благословення патріарха Московського і всієї Русі у храмах також прозвучить «особливе прохання про здоров’я президента Росії» та «виголосять багатоліття» Володимиру Путіну.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що президент держави-агресорки Росії Володимир Путін має намір продемонструвати свою готовність застосувати зброю масового знищення за допомогою ядерного випробування на кордонах України. Про це повідомляла британська газета Times з посиланням на військові джерела.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *