Віталій Скакун підірвaв себе разом із мостом, щоб зупинити російські танки

Героїчний вчинок морпіха значно уповільнив просування ворога

Біля російського посольства у Празі його іменем назвали міст, а у Мукачеві – вулицю. 25-річний сапер Віталій Скакун загинув у перший день відкритої агресії Росії. Його підрозділ перебував у одному із найгарячіших місць – поблизу Кримського перешийку.

Міст Віталія Скакуна у Празі
Міст Віталія Скакуна у Празі
фото: lidovky.cz

Народився Герой 19 серпня 1996 року в місті Бережани Тернопільської області. Навчався в Бережанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням англійської мови, де працювала педагогом-організатором його мама. Потім закінчив Вище професійне училище № 20 у Львові, де здобув спеціальність зварювальника, вступив до Національного університету «Львівська політехніка».

«Мій Віталік був дуже чесний ще з народження, добрий, чуйний, готовий допомогти в цю ж хвилину, не дивлячись ні на що», – розповіла мати Героя Орися Скакун.

Як повідомляє АрміяInform, 2021 року тяжка недуга забрала життя батька Віталія, мама поїхала на заробітки в Італію, у Бережанах мешкала старенька бабуся. Хлопець обрав шлях воїна, уклавши контракт про проходження військової служби у Збройних Силах України, обравши елітний підрозділ – 35-ту окрему бригаду морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського.

Віталій швидко став вправним воїном, оволодів військовою спеціальністю, обійняв посаду сапера інженерно-саперного відділення.

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *