“Від сьогодні і до кінця віку вони стають нашими громадянами! ” : Путін щойно офіційно висловився про жителів окупованих територій України

Путін наївно вважає , що українці з територій Луганщини , окупованих Донеччини , Херсонщини та Запоріжжя стануть громадянами РФ ” назавжди ” . Президент Росії Володимир Путін під час свого виступу 30 вересня поділився своїми мріями про те , що жителі Луганська , Донецька , Херсона i Запоріжжя Начебто ” стануть громадянами РФ назавжди ” .

Про це очільник Кремля заявив під час оголошення про спробу анексії окупованих територій України . Зокрема , російський Диктатор вкотре проголосив брехню про те , ЩО нібито ” мільйони українців ” на захоплених Територіях держави ” вважають себе частиною Росії ” .

Немає нічого сильнішого від рішучості мільйонів людей , які за своєю культурою , вірою , традиціями , мові вважають себе частиною Росії . Чиï предки протягом віків жили в єдиній державі .

Немає нічого сильнішого від рішучості Цux людей повернутися в свою справжню історичну батьківщину ” , проголосив викривлене уявлення про реальність Путін . СВОЄ – ” Люди , що живуть у Луганську , Донецьку , Херсоні i Запоріжжі стають нашими громадянами назавжди ” , поділився мріями російський диктатор .

– Зауважимо , що в Росії вже гадали , що й жителі Киева Ta Харківщини стануть громадянами краïни – агресорки назавжди .

Проте окупанти звідти накивали п’ятами , вже й слід їхній простиг .

Нагадаємо , 30 вересня Путін підписує ” договiр ” про ВХОДЖЕННЯ українських територiй до складу РФ після проведення там псевдореферендумів . https://t.me/chp_crimea/12147?embed=1

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *