“Готовий віддати всі зібрані на лікування кошти”: визволений із полону захисник Маріуполя просить звільнити товариша

Визволений з полону український захисник Михайло Діанов просить звільнити з полону свого побратима.

Той врятував йому життя, бо ризикуючи своїм, виніс його з поля бою.

Про це Діанов написав у Мережі.

Маю дуже важливе послання до вас усіх! Я реально розумію, що визволити з полону людину дуже важко, майже нереально. Але там в полоні є мій побратим, якому я особисто зобов’язаний життям. Він один з тих, хто мене під стрілецьким вогнем ніс пораненого з полю бою. А сам отримав страшне поранення правої ноги”, – розповідає Михайло.

За словами чоловіка, поранення не дозволило його товаришу далі воювати, і він потрапив у полон у середині квітня. Зараз товариш Михайла перебуває у Оленівці.

“Він повинен бути вдома. Я йому життям зобов’язаний. Михайлюньо Зіновій Михайлович. Я готовий віддати усі кошти, що ви мені дали. Усе до копійки. Допоможіть витягнути з пекла побратима”, – написав Діанов.

Для реабілітації Михайла, у якого в результаті поранення відсутні 4 см кістки на правій руці, було оголошено збирання коштів. Українці за короткий час зібрали необхідну суму, і воно було закрито.

Нагадаємо, що українські бійці, які тримали частину Маріуполя вільною від російських окупантів понад 86 днів, повернулися з полону. В межах обміну полоненими були звільнені командир полку “Азов” Денис “Редіс” Прокопенко, його заступник Святослав “Калина” Паламар та командир 36-ї окремої бригади морської піхоти ЗСУ Сергій “Волина” Волинський.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *