В 2023 будуть у Криму. До кінця цього року ЗСУ можуть потіснити армію РФ до позицій 23 лютого — генерал Годжес

Колишній командувач армії США в Європі генерал-лейтенант Бен Годжес заявив, що до кінця цього року ЗСУ можуть потіснити армію РФ до позицій 23 лютого, а наступного року — будуть у Криму.

«Я очікую, що ми побачимо подальший тиск із боку російських сил. Щодня не побачиш окуповане місто, це просто неможливо, але я все ж таки сподіваюся, що до кінця цього року українські сили потіснять російські до позицій 23 лютого, а до середини наступного року українці будуть у Криму», — сказав він в інтерв’ю LRT.

За словами Годжеса, він з великою довірою ставиться до Генерального штабу ЗСУ.

«Вони були дуже розумні і здійснили хорошу роботу з планування та підготовки. Я б потерпів, доки вони продовжують знищувати російську логістику», — сказав він.

Генерал заявив, що мобілізація у Росії показує українцям, що вони перемагають і що Росія «справді у розпачі».

«Вони бачать, що росіяни не мають тієї волі, яка є в українців. Ми знаємо з історії, що війна — це випробування волі. В українських солдатів явно більше сили волі, ніж у росіян. В українського народу теж, здається, набагато більше волі, ніж у росіян, у цій війні», — сказав він.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *