Вже й лівий берег – під контролем ЗСУ: у мережі показали, як військові форсували Оскіл

Українські захисники поступово звільняють населені пункти, які перебували під російською окупацією. Під контролем ЗСУ вже перебуває лівий берег річки Оскіл, що на Харківщині.

Джерело: Управління стратегічних комунікацій Збройних сил України

Зауважимо, що президент Володимир Зеленський зранку 16 вересня повідомив, що від російських окупантів звільнили майже всю Харківську область. Глава держави нагадав, що окупанти перебували там понад 5 місяців.

Захисники форсували Оскіл

В Управлінні стратегічних комунікацій Збройних Сил України повідомили, що українські захисники почали контролювати лівий берег річки Оскіл.

ЗСУ форсували Оскіл. Відучора Україна контролює і лівий берег,
– мовиться у повідомленні.

Нагадаємо, що нещодавно захисники розповіли, що повністю звільнили місто Куп’янськ. Внаслідок злагоджених дій підрозділ “Кракен” успішно форсував Оскіл. Це дозволило нашим силам вибити ворога з лівобережної частини міста

“Тепер місто повністю деокуповане та перебуває під українським прапором. Контрнаступ української армії успішно продовжується на лівому березі Осколу”, – заявили військові.

Окрім цього, начальник штабу спецпідрозділу Костянтин Немічев поширив відео стели в Куп’янську, яка знову стала синьо-жовтою.

Дивіться відео, як бійці ЗСУ форсували Оскіл:

Коротко про деокупацію Харківщини

Українські військові на початку вересня почали стрімко просуватись на Сході. Вони звільнили багато населених пунктів на Харківщині. Спочатку Балаклію, а потім – Ізюм, Куп’янськ та Вовчанськ.

Окрім цього, український прапор замайорів у селищі Козача Лопань, що розташоване майже на кордоні з росією, а також у Святогірську Донецької області.

Під час окупації Вовчанська загарбники тримали контроль над залізницею та автомобільними шляхами в регіоні, тому це місто мало особливе стратегічне значення.

Після звільнення українські військові зачищали Вовчанськ та інші населені пункти від російського непотребу. Зокрема, вони палили триколори та знімали плакати на бордах.

Українські бійці також спілкувалися із жителями звільненого села Кочубеївка, що на Харківщині. 12-річний хлопчик розповів, що, перебуваючи в російській окупації, пів року не їв хліба.

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *