3,5 тисяч солдат! Повстання в ОРДЛО – втекли зі зброєю: паніка в РФ. Почалось?

Російський фронт може “посипатися”.

Незаконно мобілізовані до російських військ «ЛДНР» жителі окупованого Донбасу залишають бойові позиції та повертаються додому. Подібних випадків уже тисячі. Люди розуміють, що окупанти не зможуть покарати всіх.

Як повідомляє «24 канал» із посиланням на свої джерела розвідці, близько 3,5 тисяч людей, яких незаконно та силою мобілізували до російських військ так званих «ДНР» та «ЛНР», втекли з поля бою і повернулися додому.

Наголошується, що люди розуміють – усіх покарати не зможуть. Випадків, коли вони залишали позицію, вже тисячі. Воювати вони не хочуть.

Водночас публіцист Андрій Піонтковський в інтерв’ю Наталії Влащенко зазначив, що президент-диктатор Росії Володимир Путін не піде на загальну мобілізацію росіян на війну проти України, бо він боїться власного народу. У зв’язку з цим переслідуються всі заклики до мобілізації в країні.

“Путін не тільки проти мобілізації, він її панічно боїться. Дуже характерним було засідання Держдуми. Там Зюганов виступив із черговими прокльонами на адресу України і вимагав мобілізації. Негайно, протягом пів години з’явилися офіційні відповіді Пєскова, Володіна, що ніякої мобілізації не буде”, – звернув увагу Піонтковський.

Публіцист також зазначив, що за годину після виступу головного комуніста РФ на ТБ витягли прессекретаря Зюганова і той клявся і каявся, що “всі неправильно зрозуміли і той нібито пропонував мобілізувати лише військову промисловість”.

“Путін боїться мобілізації, тому що, по-перше, він не зможе її здійснити, це викличе соціальний вибух. Друге – якщо комусь із цих знедолених людей вдасться видати зброю, ця зброя буде спрямована проти них, бо ніхто не забув, як людей пограбували під час попередніх реформ”, – наголосив публіцист.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *