Щойно! Зеленський шокував – Харківщина все: це ввійде в історію! Велика перемога, тріумф ЗСУ!

Збройні сили України провели безпрецедентну військову операцію і звільнили практично всю Харківську область від окупаційної армії Росії. За час перебування в регіоні загарбники навіть не намагалися щось зробити для людей. Вони залишили після себе спустошені села, в деяких населених пунктах немає жодного вцілілого будинку.

Про це заявив президент Володимир Зеленський.

У своєму Telegram-каналі глава держави сказав, що сили оборони України реалізували завдання, яке багато хто вважав нездійсненним. Харківщина майже звільнена від окупантів РФ.

“На сьогодні майже вся Харківська область деокупована. Це був безпрецедентний рух наших воїнів. Українцям знову вдалося зробити те, що багато хто вважав неможливим”, – зазначив Зеленський.

Росіяни залишили після себе порожні села, в деяких населених пунктах навіть немає жодного вцілілого будинку.

Російська армія перебувала на Харківщині більше п’яти місяців. І за цей час окупанти навіть не намагалися зробити щось для людей, а тільки знищували, забирали, вивозили.

“Росія не може принести нічого іншого, окрім геноциду”, – підкреслив Володимир Зеленський.

Війна росії з Україною може завершитись несподівано, в один момент. Україні та її союзникам важливо вже зараз розуміти, якою буде росія після поразки, аби не допустити там хаосу, що може мати жахливі наслідки.

Про це 24 каналу розповів журналіст, міжнародний оглядач Іван Яковина.

Яковина зазначив, що під час Другої світової війни сталін, Черчилль і Рузвельт почали думати про те, якою буде Німеччина і Європа ще в 1943 році. Ще тоді, коли гітлерівські війська були на території срср.

“Треба було розв’язувати питання завчасно. І нині Європі, США, можливо Японії, Казахстану і звісно ж Україні треба думати над тим, як виглядатиме росія після поразки у війні”, – зауважив журналіст.

Міжнародний оглядач продовжив, що необхідно вирішити, яким там буде устрій, яким буде режим, які будуть стосунки з Китаєм, Україною, Білоруссю, США тощо.

“Чи потрібна окупаційна адміністрація, чи ні? Як це було в Німеччини”, – наголосив Яковина.

Про це варто думати вже, бо війна може закінчитись дуже несподівано. У якийсь момент фронт у росії розвалиться, в москві станеться переворот, путіна приберуть, і важливо, щоб у цей момент не сталось біди.

Важливо, якщо європейці знатимуть, що після поразки росії у війні, в Європі все буде нормально, не почнеться ядерна війна, то вони надаватимуть Україні більше зброї для перемоги. Бо нині європейці бояться, що в росії почнеться хаос. І у цьому хаосі вони з переляку почнуть бити всіх підряд.

Журналіст додав, що теоретичний гіркін, якщо прийде до влади, одразу запустить ядерну ракету по Лондону чи Києву, просто “тому що”. Цього допустити ніяк не можна. Відпускати ситуацію теж, і займатись внутрішніми питаннями росії доведеться на певному етапі.

Розпад Російської Федерації буде миттєвим. Поштовхом до нього стане поразка країни-агресора у війні проти України. При цьому настрої пересічних росіян не відіграватимуть головної ролі. Рішення про вихід зі складу РФ ухвалюватимуть регіональні еліти, щойно хватка репресивної кремлівської машини ослабне.

Першими “точками розпаду” стануть національні республіки. Далі розпочнеться лавиноподібний процес дезінтеграції “імперії”. Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL висловив російський опозиційний політик та журналіст Ігор Яковенко.

Секретар РНБО України Олексій Данілов заявив, що в РФ почалися процеси дезінтеграції. Зокрема, зі складу “федерації” давно готові вийти Татарстан та Ічкерія. На вашу думку, якою є ймовірність такого розвитку подій?

На сьогодні поразка в Україні, перемелювання російських збройних сил і силовиків загалом на території України сприяє ослабленню цих скріп. Щойно почнуться серйозні військові поразки, я не відкидаю, що піде процес розпаду.

Тут цілком справедливо названо ті точки розпаду, про які йдеться. Перш за все, це національні республіки – Татарстан, деякі республіки Поволжя, можливо, Якутія, звичайно ж, Північний Кавказ. Це ті території, де дійсно існує потенціал прагнення до повного державного суверенітету.

Джерело:korupciya.com

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *