Серед 500 VIP-гостей: Олену Зеленську запросили на похорон Єлизавети ІІ

У понеділок, 19 вересня, у Лондоні відбудеться похорон Єлизавети ІІ. На службу запросили глав держав і високопоставлених осіб. Серед 500 VIP-гостей є перша леді Олена Зеленська.

У той час як російський диктатор владімір путін опинився у чорному списку, від України на похорон Єлизавети ІІ поїде дружина президента Олена Зеленська. Вона приєднається до світових лідерів і високих гостей, передає 24 канал.

Олену Зеленську запросили на похорон Єлизавети ІІ

Присутність Олени Зеленської є ще одним свідченням глобальної підтримки України в умовах ізоляції росії. Британія є одним з найвірніших союзників України. Її присутність на похоронах є ознакою дружби та взаємної поваги, – йдеться в джерелі.

Ймовірно, глави держав і перша леді України прибудуть до Лондона цих вихідних і спочатку віддадуть свою шану Її Величності, відвідавши Вестмінстерський палац.

Ввечері напередодні похорону, 18 вересня, король Чарльз ІІІ і королева-консорт Камілла влаштують для іноземних VIP-гостей прийом у Букінгемському палаці. Це буде найбільше зібрання світових лідерів у сучасній історії та перша офіційна подія в палаці після візиту Дональда Трампа три роки тому.

До речі, на похороні Єлизавети ІІ будуть присутні члени королівських родин з усієї Європи:

король Іспанії Філіп VI з дружиною Летицією;
король Бельгії Філіп І з королевою Матильдою;
король Швеції Карл XVI Густав і королева Сільвія;
король Нідерландів Віллем-Олександр з дружиною Максимою.

Крім того, очікується, що до Лондона прибуде імператор Японії Нарухіто. Це буде його перша закордонна поїздка після вступу на престол у травні 2019 року.

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *