У Німеччині скасували концерт гурту ВВ, назвавши музикантів “фашистами”: “Ми розуміємо звідки ноги ростуть”

У німецькому місті Гамбург шанувальники групи ВВ не змогли потрапити на концерт, бо виступ українського колективу скасували. Причиною послужило те, що музикантів назвали “фашистами”.

Про це розповів шанувальник групи і журналіст Євген Лешан.

Як виявилося, власнику закладу, де мав пройти концерт, хтось сказав, що музиканти “фашисти”.

“Вчора я мав бути на концерті ВВ, які спеціально прилетіли до Гамбурга. Але концерт був скасований. Якась мразота розповіла власнику закладу, де мав бути концерт, що група Воплі Відоплясова – фашистська, і Олег Скрипка-фашист”, – розповів Євген.

Власник не став розбиратися і розірвав угоду. Те ж повторилося і при спробі перенести івент в інший заклад.

“Я, звичайно, в результаті отримав замість концерту прогулянку по центру Гамбурга – завдяки українській громаді міста. Але осад залишився. Коротше, як казав класик:” Хай живуть ВВ, український rock-‘n’-roll і рідний Скрипка, фашистська Батьківщина нехай цвіте”, – резюмував журналіст.

Як виявилося, група повинна була виступати в клубі “Індра”, де колись співали легендарні The Beatles.

Олег Скрипка перепросив перед шанувальниками, які купили квитки, і повідомив, що концерт все одно пройде в Гамбурзі, але в іншому місці. Час і місце повідомлять фанатам пізніше.

“Українська музика несподіваним чином почала отримувати опір “таємних сил” в Німеччині. Починають скасовуватися наші концерти, під егідою, що українці це фашисти і фашистам не можна співати рідною мовою і співати свої пісні. Ми розуміємо звідки ноги ростуть і, на жаль, тут німці начебто стоять на боці українців, але клуби не дотримуються контрактів і ми не можемо потрапити в ці клуби. А Бітлз колись потрапив в Гамбурзький клуб і зробив собі кар’єру”, – сказав лідер гурту “Воплі Відоплясова”.

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *