Це єдина перспектива: Шольц розповів про розмову з Путіним

Інтернет видання .time.vichenews.fun з посиланням на obozrevatel, повідомляє.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц не бачить змін у позиції президента РФ Володимира Путіна щодо повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Путін продовжує вважати вторгнення в Україну правильним і не планує згортати “спеціальну військову операцію”.

Такого висновку Щольц дійшов після 90-хвилинної телефонної розмови з очільником Кремля. Про це він сказав у середу в Берліні у коментарі німецьким ЗМІ.

“На жаль, я не можу вам сказати, що там зросло усвідомлення того, що розпочати цю війну було помилкою. Також не було жодних ознак того, що там з’являються нові погляди”, – сказав Шольц.

Водночас канцлер ФРН продовжує вважати, що потрібно й надалі говорити один з одним і пояснювати Путіну власний погляд на речі.

“Тому що я твердо переконаний, що Росія має відійти, має вивести свої війська, щоб мир мав шанс у регіоні. І щодня я розумію, що це єдина перспектива”, – пояснив своє бачення Шольц.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *