“Я тобі клянусь, і нього пyляють а він далі йде”: вiйcькoвuй РФ розповів дружині про незламних бiйцiв 3СУ

Російський солдат у телефонній розмові з дружиною ( або подругою ) дивувався непереможністі українських бійців , яких навіть ” кулі не беруть ” .

У Мережі з’явився фрагмент розмови російського військового , ймовірно , з дружиною , в якій він із хвилюванням розповідає про те , що відбувається на фронті в Україні . За словами солдата , бійців ЗСУ дуже багато і їх не беруть ні ” Сонцепеки ” , ні вертольоти , ні звичайні кулі . ” Там і танки , і все , що тільки можна , палять .

Он писали , що вони їх і ” Сонцепеками ” там палять , і бомблять , а ці вперед йдуть тупо і все ” , – захлинаючись від емоцій повідав російський військовий дружині . Повністю послухати перехоплення розмови можна в новинному Телеграм – каналі ” Україна 365 ” Дружина солдата теж здивувалася : ” Оф * геть ” .

Потім військовий РФ продовжив переказувати те , що казав інший російський військовослужбовець : Вони ж там усі були на передку , стріляли . Каже , типу стріляли , а він ішов на нас . Йому взагалі поф * г .

У нього ріжок всадили , він падає , встає і йде . I стріляє ! “

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *