“Вимагаємо відставки путіна”: десятки депутатів у росії підписують заяву

Муніципальні депутати збирають підписи на петицію

Муніципальні депутати 18 округів Москви, Санкт-Петербурга і Колпіно підписали публічну заяву з вимогою відставки президента російської федерації володимира путіна.

Такий документ опублікувала на своїй Twitter-сторінці депутат петербурзького Муніципального округу “Семенівський” Ксенія Торстрем, яка займається збиранням підписів на петицію.

“Ми, муніципальні депутати росії, вважаємо, що дії президента в. в. путіна завдають шкоди майбутньому росії та її громадянам. Вимагаємо відставки володимира путіна з посади президента рф!” — йдеться у заяві мундепів.

Заява депутатів

У своєму повідомленні Ксенія Торстрем наголошує, що будь-який муніципальний депутат може приєднатися до підписання документа. Крім того, вона наголосила, що текст петиції лаконічний, нікого не “дискредитує”.

Повідомляється, що підписи під документом поставили понад два десятки депутатів і вони продовжують доєднуватися. Офіційної реакції російського уряду на це, звичайно ж, не було.

Читайте також:

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *