Терміново! Прямо з бункера: новий план Путіна – диктатор затіяв немислиме, приготуватися усім!

Полковник ЗСУ Владислав Селезньов розкрив плани глави Кремля щодо України, озвучивши свій прогноз щодо війни на найближче майбутнє.

Військовий експерт висловився так: “Щоб не заявляв Путін, орієнтуємось на дії російської армії. Російська армія нині намагається організувати активну підготовку до бойових дій на певних напрямках”.

Інтерв’ю Владислава Селезньова для телеканалу “Україна 24” можна переглянути на YouTube. Військовий експерт розповів про плани окупантів щодо України на сьогодні:

“Напрями дещо змістилися на північ від недавніх гарячих точок та місць боїв від Лисичанська та Сєвєродонецька. Тепер основний акцент російська окупаційна армія робить на те, щоб захопити в оперативне оточення наші підрозділи, що дислокуються в районі Слов’янська та Краматорська. З цією метою вони зосередили на даній ділянці фронту величезну кількість батальйонно-тактичних груп. Насамперед акцент зроблено на бронетанкові підрозділи та артилерійські підрозділи”.

“При такому розкладі у найближчій перспективі на нас чекають досить серйозні бойові зіткнення саме на напрямку на Сєвєродонецьк, якщо ми ведемо мову про направлення на Ізюм та Лиман. Легко не буде”, – пояснив, чого чекати найближчим часом від окупантів на Східному напрямку Владислав Селезньов.

Cвоєю чергою, політичний та економічний експерт Зіновій Свереда переконаний, що режими Лукашенка та Путіна мають бути знищені, оскільки є небезпекою для демократичного світу

Таку думку він висловив в ефірі одного з телеканалів.

“Для того, щоб мати план відбудови України, потрібно мати план знищення Російської Федерації. Оскільки для Росії найбільшою небезпекою є успішна Україна. Скільки б ми не вклали грошей на відновлення України, без руйнації Росії, це знову призведе до війни з Російською Федерацією”, – пояснив Свереда.

Політичний експерт також наголосив, що, рано чи пізно, війна перейде на територію Білорусі та Росії.

“Потрібно розуміти, що успішною Росія стане тоді, коли розпадеться на маленькі держави. Нам же потрібно мати концепцію створення “ДНР” та “ЛНР” на їхній території. Ми повинні усвідомити, що скоро війна перейде на територію Білорусі та Росії і цього не потрібно боятися. Два диктаторські режими повинні бути знищені, оскільки є небезпекою для демократичного світу”. – додав він.

Окрім того, військовий експерт Сергій Грабський переконаний, що з новими ракетами для HIMARS, які битимуть на 300 кілометрів Україна зможе тримати під вогневим контролем виходи з Криму.

За його словами, це дозволить звільнити окуповані териорії Херсонської та Запорізької областей, а Мелітополь, який є “ключем до всієї північної Таврії і виходом на Крим”.

Про це Грабський сказав у коментарі українському телеканалу.

Військовий експерт підкреслює, що Херсонський напрямок є критично важливим для України не лише в тактичному, а й в оперативно-стратегічному вимірі.

“Якщо ми вирішимо питання визволення правого берега Херсонщини, ми фактично ліквідуємо загрозу для Миколаєва та Одеси у найближчій перспективі. А якщо говорити про подальшу перспективу, то на цьому плани Москви щодо просування до Придністров’я і окупації Молдови будуть виглядати ще більш сумнівними”, – пояснює експерт.

Крім того, якщо Україні вдасться вийти до Каховського водосховища, то з більш потужними засобами ураження, зокрема ракетами для HIMARS, які битимуть на 300 км, ми зможемо тримати під вогневим контролем виходи з Криму.

“Для нас це означає можливість проведення більш активних операцій вже в північній Таврії (тимчасвоо окуповані райони Херсонської та Запорізької областей), тому що противнику буде дуже важко забезпечити те відносно невелике угрупування, яке є там на сьогодні”, – вважає експерт.

Натомість Україна зможе проводити більш активні дії і “видавлювати” противника по напрямку на Мелітополь, який є “ключем до всієї північної Таврії і виходом на Крим”.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *