Оце так трофей! На Харківщині “вполювали” рідкісний екземрляр: російський “Зоопарк-1М” готовий працювати на ЗСУ. Фото

На Харківщині Збройні сили України захопили російський радіолокаційний комплекс розвідки та контролю стрільби “Зоопарк-1М”. Тепер він працюватиме в інтересах ЗСУ.

Про це повідомляє пресцентр Управління стратегічних комунікацій ЗСУ. Зазначається, що це перший подібний радіолокаційний комплекс такого класу, який вдалося захопити цілим і неушкодженим (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

“Парад кац*пського ленд-лізу продовжується. Цього разу наші козаки затрофеїли “дуже рідкісного звіра”. Це перший з початку повномасштабного вторгнення робочий екземпляр РЛК розвідки та контролю стрільби 1Л219 “Зоопарк-1″, захоплений у кац*пів”, – йдеться у повідомленні.

На Харківщині ЗСУ захопили російський РЛК ''Зоопарк-1М''
На Харківщині ЗСУ захопили російський РЛК ''Зоопарк-1М''
На Харківщині ЗСУ захопили російський РЛК ''Зоопарк-1М''
На Харківщині ЗСУ захопили російський РЛК ''Зоопарк-1М''

РЛК “Зоопарк-1М” – це радіолокаційний комплекс розвідки та контролю стрільби (контрбатарейна РЛС). Уперше був представлений широкому загалу на авіасалоні МАКС-2013.

Призначений для ефективної боротьби зі ствольною артилерією та ракетними комплексами противника шляхом виявлення їхніх позицій під час ведення вогню мінами, снарядами, ракетами. Здатен наводити російські артилерійські системи “Мста-С” і “Коаліція”, РСЗВ “Смерч”, ОТРК “Точка-У” та інші.

До складу комплексу входять: радіолокаційна станція розвідки позицій ракет і артилерії 1Л261; машина технічного обслуговування 1И38; резервна електростанція ЭД60. Передбачена можливість виконання завдань без допоміжних одиниць техніки, силами лише РЛС 1Л261.

Російський РЛК ''Зоопарк-1М''

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *