“Ми ще нічого не почали”: Путін, армія якого втратила понад 50 тис. осіб в Україні, заявив, що війна “на користь Росії”

Диктатор країни-агресора РФ Володимир Путін заявив, що його окупаційна армія нібито “ще нічого не починала” в Україні. При цьому, маючи втрати в 50 тис. військових та тисячі одиниць техніки, глава Кремля видав, що Росія “нічого не втратила”.

Також глава РФ вкотре марив “допомогою” мешканцям Донбасу. Слова Путіна про війну в Україні передають російські пропагандистські ЗМІ.

Він, наприклад, вважає, що, вбиваючи мирних жителів та знищуючи українські міста, РФ нібито “зміцнює свій суверенітет”.

“Я впевнений, що нічого ми не втратили і нічого не втратимо. Головне придбання – зміцнення нашого суверенітету. І це неминучий результат того, що відбувається. Я вважаю, що і у світі, і всередині країни це піде лише на користь. Все непотрібне і шкідливе буде відторгнуте”, – видав Путін.

Також глава Кремля вкотре заявив, що російська окупаційна армія нібито “нічого ще не розпочинала” в Україні з військового погляду. При цьому Путін продовжив марити пропагандистськими наративами про “порятунок” жителів України.

“Ми – хочу це підкреслити ще раз – нічого не розпочали з погляду воєнних дій, а намагаємося лише закінчити. Допомогти людям на Донбасі – наш обов’язок і ми виконаємо його до кінця”, – заявив диктатор.

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *