“Ми шоковані!”: Російські туристки поскаржилися, що їх виселили з готелю в Грузії через національність

Російські туристки поскаржилися, що їх виселили з готелю у Тбілісі (Грузія) нібито через національність. Адміністрація закладу заявила, що “грузини гостинні лише з нормальними людьми”, передають Патріоти України.

Як розповіла одна з росіянок на ім’я Анна порталу ЕАН, вона разом із подругою дісталася Тбілісі на таксі з Владикавказу, а до цього летіла літаком з Єкатеринбургу. Такий довгий шлях був зроблений заради подорожі, яка за підсумком тривала трохи більше доби.

Громадянки країни-терористки забронювали номер у готелі, що знаходиться в районі автостанції у Тбілісі, всього не один день, оскільки потім хотіли вирушити до інших міст Грузії. Однак пізніше жінки передумали і вирішили залишитись у грузинській столиці ще на добу.

“Нам одразу сказали: “Це остання ніч, коли ви тут перебуваєте. Місць у нас немає”. Хоча насправді готель був напівпорожнім”, – поділилася Анна.

Також, за словами туристки, у день виселення її з подругою змусили залишити номер з самого ранку, хоча вони могли перебувати в готелі до 12:00.

“Вони почали кричати, щоб ми забиралися. При цьому ще й вимагали, аби ми самі винесли за собою відро для сміття. Ми були в шоці. Здавалося, що грузини – гостинний народ. Але, як відповіла мені на це співробітниця готелю, вони гостинні тільки “з нормальними людьми”. Тобто ми, мабуть, ненормальні”, – у щирому здивуванні розповіла росіянка.

До того ж жінка звинуватила співробітників готелю в зникненні її власних коштів – 15 тисяч рублів, пропажу яких вона помітила вже на шляху додому. Жодних доказів того, що гроші були вкрадені, немає.

Анна додала, що проблеми у неї з подругою через російське громадянство в Грузії виникли не лише з житлом, а й із транспортом. Так, таксисти відмовлялися вести громадянок країни-агресорки, коли дізнавалися, що вони росіянки.

“Лише потім нас погодився довезти чоловік років 50. Він сказав, що молодь зараз справді погано ставиться до росіян. Для себе я зрозуміла, що в цю країну більше не поїду”, – поділилася висновками мандрівниця.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *