У кремлі підгорає. Пєсков прокоментував обрання Трасс прем’єр-міністром Великої Британії

Прессекретар російського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков, коментуючи обрання Ліз Трасс новим прем’єр-міністром Великої Британії, заявив, що «нічого хорошого» про країну-агресора РФ «вона не говорила».

“Нічого хорошого про нас вона не говорила. Більше того, можна сказати з жалем, що її заяви були агресивними на нашу адресу, недружніми та неконструктивними», — сказав речник диктатора в ефірі РБК.

Пєсков заявив, що «виходячи з цього можна припустити», що між агресором та Великою Британією «особливо нічого не зміниться в доступній для огляду перспективі».

На питання, чи можливе погіршення відносин, Пєсков сказав, що «цього не можна виключати”, враховуючи начебто “непередбачуваність».

У вівторок, 6 вересня, Борис Джонсон офіційно передасть пост прем’єр-міністра Великої Британії своїй наступниці Ліз Трасс, новообраному лідеру Консервативної партії.


Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *