З п0лону вдалося повернути вже майже 600 людей: сто із них – мирні

Україна повернула з російського полону майже 600 людей, серед яких 53 дитини. Левова частка військовополонений – українські захисники.

Про це розповів керівник Національного інформбюро Олександр Смирнов. Він зазначив, що точної цифри депортованих немає, передає 24 канал.

За його словами, Україна станом на зараз звільнили з полону майже 600 людей – це майже 100 цивільних та решта військових.

“Щодо депортованих, то з одного боку цифри дуже жахливі, з іншого боку, немає точних цифр, тому що ми не маємо доступу до території агресора, відповідно, є цифри, які повідомляє сам агресор – це понад 3 мільйони примусово депортованих людей, з них приблизно 600 тисяч дітей”, – зауважив Смирнов.

Повернення людей на територію України відбувається дуже складно.

“Ми також збираємо дані та верифікуємо людей – це понад 30 тисяч дорослих і майже 7300 діточок. Люди самі вибираються з території держави-агресорки або є люди, які зв’язуються з Міністерством з питань реінтеграції й це індивідуальне повернення дітей. Наразі є 53 дитини, яких повернули”, – додав Смирнов.

Зауважимо, що останній обмін полоненими відбувся нещодавно – 2 вересня. Тоді додому повернулися ще 14 захисників.

Серед них:

  • 10 захисників з 58 окремої механізованої бригади (ОМБР),
  • ще четверо воїнів, яких повернули, з 30 ОМБР.

Повідомляється, що обмін військовополоненими між Україною та росією відбувся у Донецькій області.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *