ЗСУ розбили позиції окупантів із Сахаліну: ті тікали так, що кинули зброю, документи і презервативи. Фото

Українські воїни розбили підрозділ російських окупантів з Сахаліну. Після невдалого штурму близько 90% чисельності групи було знищено або захоплено у полон.

Решта у паніці втікала, покидавши зброю, документи і навіть презервативи. Про це повідомили в Управлінні стратегічних комунікацій Збройних Сил України, показавши фото “трофеїв” (щоб їх переглянути, доскрольте новину до кінця).

“Гостинну зустріч” українських воїнів на власній шкурі відчули окупанти з російської 39 окремої мотострілкової бригади, які приїхали воювати проти України з Сахаліну. Невдала спроба штурму закінчилася для них великими втратами.

“Розбиті к*цапи з в/ч 35390 (39 омсбр), місце постійної дислокації Сахалін. “Асвабадітєлі” так втікали після невдалого штурму, що кинули гранатомети, кулемети, екіпірування, (!) презервативи (!) та документи з обліку особового складу. Сахалінські вояки втекли з поля бою навіть швидше, ніж мобілізоване м’ясо з ОРДЛО”, – зазначили у СтратКомі.


Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *