Ярош екстрено звернувся до українців: “Люди, ви реально думаєте, що якщо ви живете на неокупованих територіях вас не дістануть московські крилаті ракети? Тоді я вам скажу так…

Щойно переглянув стрічку фб… В дорозі. Як тільки з’являється Інтернет – дивлюсь. Дивує бажання хороших людей – українців – посваритися між собою.

Ви що, справді, думаєте, що орда, відступивши від нашої Столиці, вже не буде намагатися ліквідувати нашу Українську Державність? Чи ви думаєте, що на неокупованих територіях вас не дістануть московські крилаті ракети? Чи ви, ідіоти, геть з глузду з’їхали, і мрієте про депутатські мандати і чиновницькі крісла у той час, коли йдеться про виживання і саме існування української Нації та Держави?

Щиро прошу вас, мої співвітчизники, припиніть розбрат! Не варто зараз мірятися, хрін зна чим, умовним «зеленоботам» і «порохоботам»…У нас всіх – українців – один ворог! Це Московська імперія. І пам’ятайте, прихильники різних політичних лідерів: «Не сотвори собі кумира.»

Бо, зараз ви всі в них зачаровані і впевнені у своїй правоті, а за деякий час – ви будете їх розпинати за ті, чи інші помилки…

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *