У їхнього орлана мозок виявився розумніший ніж у орків.На Дніпропетровщині впав російський “Орлан-10”: безпілотник передали ЗСУ

На території Синельниківського району Дніпропетровської області 3 вересня було виявлено ворожий безпілотник “Орлан-10”, що впав. Його вже передали українським військовослужбовцям.

Про це розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. Окупанти, очевидно, намагалися вести розвідку, але їх спіткала чергова невдача.

“Він (безпілотник. – Ред.) призначений для ведення спостереження за протяжними та локальними об’єктами у важкодоступній місцевості. Дальність польоту “Орлана” досягає 600 км, а тривалість – до 16 години. Знайдений сьогодні безпілотник уже передано ЗСУ”, – розповів Лукашук.

Зазначимо, вартість одного безпілотника “Орлан-10” становить близько 100 тисяч доларів. У Росії почали виготовляти ці БПЛА з 2010 року. Війська країни-агресора використовували їх на війні в Сирії, а також із 2014 року на Донбасі.

З моменту повномасштабного вторгнення в Україну росіяни втратили вже понад 860 безпілотників різних видів.

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *