Відлік пішов на дні, він нічого вже не контролює: в росії хочуть терmіново закінчити вiйнy. Biд nyтiнa приховують правду

За даними британського видання, високопоставлений кремлівський чиновник таємно звернувся до Заходу, щоб допомогти покласти край вторгненню в Україну.
У західних ЗМІ з’явилася інформація про те, що високопосадовець таємно звернувся до Заходу з проханням допомогти зупинити війну Росії проти України. 

Він стверджує, що Кремль та його чиновники в паніці та відчайдушно шукають спосіб припинити війну. 
Про це пише британське видання Daily Mirror. 

Повідомляється, що високопосадовці, близькі до президента РФ, стурбовані санкціями та стрімким спадом економіки, викликаними війною. 
“Вчора ввечері було заявлено, що високопоставлений кремлівський чиновник таємно звернувся до Заходу, щоб допомогти покласти край вторгненню в Україну. Кажуть, що таємний член еліти Володимира Путіна показав, що Кремль паніка і відчайдушно потребує припинення кривавої війни. Вражаючі заяви про цей крок було зроблено у звіті, поширеному серед західних спецслужб”, – зазначено у повідомленні. 
Британські журналісти пишуть, що частина кремлівських чиновників серйозно стурбована дедалі більш тривожними ризиками навколо ситуації на Запорізькій АЕС. 

Згідно інформації, що надійшла, контакт, ймовірно, стався за спиною Путіна безпосередньо з переговорником у ЦРУ або із західними дипломатами. 

Інсайдер зазначає, що перебуває у страху за себе та свою сім’ю, оскільки раніше Путін уже провів кілька чисток серед високопоставлених силовиків та армійських чиновників.
Упродовж останніх тижнів надходить інформація про сигнали з Росії про бажання розпочати переговори з Україною, проте офіційний Київ відмовляється. 

Президент Володимир Зеленський висунув ультиматум, згідно з яким перемир’я можливе лише в тому випадку, якщо російські окупаційні війська відступлять за лінію, де вони перебували станом на 24 лютого. 
Україна вийшла з переговорів із Росією навесні цього року, оскільки вважає переговорні позиції Москви неприйнятними для себе.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *