Слів не підбирав! Данілов ж0рстко звернувся до Матвієнко: “Раба, подножка, гря3ь Москви…”

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов відреагував на заяву спікерки Ради Федерації рф Валентини Матвієнко про те, що росії “вистачить ресурсів для перемоги над Україною”.

У своєму Twitter 1 вересня Данілов написав, що росії має вистачити лише одного ресурсу – на виплати репарацій та контрибуцій Україні, – пише інтернет-видання “Гордон”.

“Валентині Матвієнко. “Раба, подножка, грязь Москви”, людині без честі, проклятій своєю Батьківщиною, варто пам’ятати: росії має вистачити тільки одного ресурсу – на виплати репарацій та контрибуцій Україні, на масові поховання своїх військових і на справедливість вироку Гаазького трибуналу”, – написав Данілов, процитувавши рядок із вірша Тараса Шевченка “І мертвим, і живим, і ненарожденним…”.

1 вересня у тексті, присвяченому Дню знань, Валентина Матвієнко написала, що в Росії досить ресурсів для переможного завершення війни в Україні.

“Не викликає сумнівів, що в нас вистачить ресурсів для перемоги – ресурсів не тільки матеріальних, а й інтелектуальних, моральних.

Вітчизняні збройні сили оснащені найсучаснішою зброєю та технікою. російські військовослужбовці діють гуманно. Вони не використовують мирних громадян як “живий щит”, не ведуть обстрілів міських кварталів, не знищують об’єктів соціальної та комунальної інфраструктури

Не заплямували себе розправами над військовополоненими”, – написала Матвієнко у блозі на офіційному сайті Ради Федерації рф.

 

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *