А ось тепер точно кiнeць! “Дон-дон” вийшов в ефір і зробив шoкyючy заяву – “Корабель” тоне, пацюки побігли. ВІДЕО

Глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров натякнув, що засидівся на своїй посаді і заявив, що заслужив на «безстрокову відпустку і довгу відпустку». Про це він сказав у своєму відеозверненні в Telegram.

«Вже 15 років, як я керую республікою. У нас, у кавказців, чеченців є прислів’я «Яким би не був гість шановним, довгоочікуваним, якщо він вчасно їде, то це ще буває ще приємнішим». Тому, я думаю, що мій час теж настав.

Поки мене не вигнали. Мені здається, я вже старий. Колись був наймолодший, недосвідчений. І зараз таким же залишився недосвідченим, але молодість пішла кудись», – сказав Кадиров.

Глава Чечні додав, що дізнався, що він «довгожитель» серед чинних глав суб’єктів Російської Федерації – на першому місці», і що він і сам «помітив, що засидівся, і що цілком заслужив безстрокову і довгу відпустку».

За його словами, він уже почав думати про те, щоб залишити посаду голови Чечні, і намагатиметься «вчасно піти». Кадиров висловив сподівання, що чеченці його «підтримають і зрозуміють».

Нагадаємо, правоохоронці отримали докази причетності до вчинення злочинів голови Чеченської Республіки Рамзана Кадирова.

Установлено, що він організував вторгнення на територію України ряду підрозділів, якими керує.

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *