Український скульптор створив 80-метрову тінь літака “Мрія” на пшеничному полі. Фото

До Дня Незалежності України на пшеничному полі у Данії український скульптор Микита Зігура зобразив 80-метрову тінь легендарного літака “Мрія”, який є найбільшим вантажним літаком у світі. Це означає, що тепер АН-225 можна побачити навіть із космосу

Про це повідомляється в Telegram-каналі Міністерства культури та інформаційної політики. Автор патріотичного арт-об’єкта розкрив зміст свого задуму.

Як відомо, ще в лютому цього року внаслідок повітряної атаки російських окупантів на аеропорт у Гостомелі під Києвом “Мрію” було знищено. Незважаючи на це, літак та його символічна назва продовжують залишатися однією з головних візитівок України та символом незламності українського народу. Саме це й хотів показати скульптор своєю роботою.

Це символ перемоги України, символ перемоги життя над смертю. Так, на превеликий жаль, літак, яким ми пишаємося, був знищений загарбниками, але це не означає, що знищено наш дух і віру у власні сили! Ми все відбудуємо. І літак, звичайно, теж”, – поділився Зігура.

Крім гігантської тіні “Мрії”, на полі можна також помітити безпілотний літальний апарат та ворожий російський винищувач СУ-27. Їхні тіні автор відтворив у реальному розмірі.

“Перша означає, що небо захищають герої України, а ворожий винищувач свідчить про актуальну реальність, загрозу, яку жителі інших країн бачать лише в новинах”, – повідомляє МКІП.

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *