росія яскраво горить через підпали: полум’я може перекинутись і на білорусь

росію та білорусь навіть сама природа вирішила покарати. Там тривають лісові пожежі.

Пропагандисти істерично заявляють, що площа збільшується. Рятувальники не встигають гасити вогонь

Де розгорілися пожежі

Вогонь охопив Рязанську, Псковську область і Республіку Комі. Жителі Разянської області навіть наважилися скаржитись на недбалість влади. Там менше ніж за добу площа пожеж зросла ще на 29% – до 15,2 тисячі гектарів.

Через сильні пожежі в Комі влада запровадила режим надзвичайної ситуації. У районі міста Ухта сильний смог через горіння торфовищ. Дим дійшов до столиці Республіки – Сиктивкара.

У Рязанській області є шість вогнищ загорянь. Населенню нібито нічого не загрожує.

В МНС Росії заявили, що мають інформацію про те, що в лісах Рязанської області були підпали, які звісно ж зробили диверсанти.
Пожежі в білорусі

У білорусі бояться, що лісові пожежі із Псковської області перекинуться до них. Тому білоруські лісники посилили охорону кордону з росією і вже почали гасити вогонь.

російська влада не береться прогнозувати розвиток пожежі. Адже спека щодня зберігається, фіксують вогнища спалахів, які оперативно гасять.

Також 5 населених пунктів Рязанської області перебувають під загрозою вогню. Ліквідувати пожежу зможуть лише за тиждень або 2.

При цьому, путін послав прем’єра михайла мішустіна поїхати в регіони пожежі. А кабмін агресора навіть створив спеціальну комісію, щоб побороти стихію.

Сьогодні до гасіння пожежі в Рязанській області залучили понад 9,5 тисяч осіб та 15 повітряних суден. Але погода далі зберігає температуру до 33 градусів, що заважає гасінню разом із сильним вітром. Перша лісова пожежа в регіоні спалахнула ще 7 серпня, друга – 8 серпня, далі пожежі розрослися. 17 серпня запах гару накрив деякі райони Москви та Підмосков’я.

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *