Російський блогер “злив” у мережу позиції окупантів у Донецьку: ЗСУ завдали удару. Відео

Українським журналістам вдалося вирахувати позиції ворога завдяки блогеру Павлу Кукушкіну, який злив відео із тимчасово окупованого Донецька з розташуванням загарбників. По окупантах було завдано удару.
Деталі розповіли журналісти проекту “Bihus.Info”. Вони кілька місяців тому знайшли базу бригади “Пятнашка” та передали відомості Збройним силам України (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

Журналісти-розслідувачі звернули увагу, що 12 липня в “ДНР” ховали трьох осіб, на похороні яких виступили з промовами ватажок терористів “ДНР” Денис Пушилін та заступник глави адміністрації президента РФ Володимира Путіна Сергій Кірієнко.

Загиблих назвали “простими волонтерами, які ніколи не тримали в руках зброю”, проте з’ясувалося, що вони вбивали мирних українців у складі “Пятнашкі”, покровителем якої є Пушилін.


Саме завдяки сторінкам ліквідованих окупантів із “Пятнашкі”, а також відео Кукушкіна, який був частим гостем терористів, журналісти дізналися про точні координати бази ворога.

В результаті українські захисники завдали вогневого удару та знищили постійний пункт дислокації, а також склади боєприпасів.

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *