Проїхав 7500 км, щоб померти в Україні.ЗСУ ліквідували матроса із Тихоокеанського флоту РФ. Фото

Українські захисники “демілітаризували” російського матроса-гранатометника Кайгал-Маадира Сата. Окупант проїхав 7,5 тисячі кілометрів із військової частини на Камчатці, щоб знайти свою смерть в Україні.
Відео дня

Про черговий “вантаж 200” у лавах путінської армії розповів засновник InformNapalm, OSINT-експерт Іраклі Комахідзе. Смерть загарбника також підтвердили на його батьківщині (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

Зазначається, що 32-річний Кайгал-Маадир Володимирович Сат – уродженець села Теве-Хая Дзун-Хемчикського району Республіки Тива. Він служив матросом-гранатометником у 40-й бригаді морської піхоти Тихоокеанського флоту Мойдодир, в/ч 10103, що базується у місті Петропавловськ-Камчатський.

“Подолати шлях у 7500 кілометрів, щоб віддати кінці в Україні. Винесення тіла відбудеться з дому російської культури”, – зіронізував розслідувач.

На батьківщині окупанту, який обстрілював українські міста, склали дуже втішний некролог. Його назвали “палко коханим чоловіком і батьком, дорогим братом, прекрасним сином”. Водночас не уточнили деталей смерті цієї “доброї душі людини”, яка вбивала мирних українців.

Відомо, що загарбника було ліквідовано в Україні 14 серпня, його проводи призначили на 27 серпня у м. Кизил в Туві (на батьківщині глави міноборони РФ Сергія Шойгу), звідки до Києва 5300 км. Панахида за цим окупантом пройде в центрі російської культури.

OSINT-експерт опублікував контактні номери родичів путінського вояки, “які будуть раді прийняти співчуття у вигляді дзвінків і повідомлень”: +79011368720 вдова; +79011368521 сестра; +79012005280 сестра.

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *