Прекрасна вечірня новина.Зеленський розповів про розмову з Байденом. США нададуть Україні….

Український президент Володимир Зеленський у розмові з лідером США Джо Байденом окрему вдячність висловив за протиповітряну оборону NASAMS, яка захистить від ракетного терору Росії.

Зеленський назвав розмову з Байденом “конструктивною, позитивною, доволі тривалою й результативною”.

Про результати переговорів український президент розповів у традиційному відеозверненні пізно ввечері 25 серпня.

“Ми встигли обговорити всі питання, які мають життєво важливе значення для захисту України та свободи. Я подякував пану президенту і всьому народу Сполучених Штатів за оборонну допомогу й за відчутне лідерство у макрофінансовій підтримці нашої держави. Тільки вчора президент Байден погодив пакет обсягом 6 мільярдів доларів: три – для оборонної допомоги, три – для фінансової через систему Світового банку. Особливо я подякував за включення протиповітряної оборони в цей пакет. Ми справді можемо зробити так, що російський ракетний терор буде подоланий, коли Україна отримає протиповітряні системи NASAMS, – зауважив Зеленський.


Як раніше повідомляв генерал-лейтенант Ігор Романенко, радіус дії NASAMS з покращеними ракетами за висотою – 20 км і 40 км – за дальністю. В умовах бойових дій ці системи ППО ще не перевірялися, але попередньо вони можуть працювати по балістичних та крилатих ракетах, зокрема по “Іскандерах”.

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *