“Половина міста прокинулась”: потужні вибухи пролунали в окупованому Донецьку

Жителі окупованого Донецька 22 серпня почули потужні вибухи. Після цього в мережі оприлюднили багато відео пожежі, яка виникла.

Ймовірно, “приліт” є в Будьонівському районі міста. За словами місцевих, палає склад боєприпасів, які станом на 5 годину ранку продовжують детонувати.

Коли пролунали вибухи в Донецьку

На одному з оприлюднених очевидцями відео справді видно, що там не лише щось горить. Адже кожні кілька секунд помітні сильні спалахи.

Боєприпаси детонують на складі окупантів у Донецьку: дивіться відео

Перші відео з вибухами почали поширювати жителі Донецька приблизно о 4 годині ночі. Вони зазначали, що звуки були настільки гучні, що прокинулася половина міста.

Жерсть біля “Ашану” (після 2014 року ТРЦ має іншу назву – 24 канал). Снаряди летять у різні боки. Як мінімум радимо відійти від вікон довколишніх районів,
– написали в місцевому телеграм-каналі.

Гучні звуки вибухів у Донецьку: дивіться відео

Палаючий склад окупантів у Донецьку: дивіться відео

Навіть після світанку на краю міста продовжував вибухати цей склад. Звідти в деякі моменти вилітали одразу по кілька палаючих снарядів.

Склад окупантів у донецьку продовжує вибухати: дивіться відео

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *