Мало дав!!! Олег Скрипка пригадав, як з ноги вдарив у щелепу ідеолога “руского міра” Дугіна

Фронтмен гурту “Vоплі Vідоплясова” Олег Скрипка розповів, як надавав на горіхи ідеологу “руского міра” Дугіну за антиукраїнські висловлювання.

Музикант Олег Скрипка пригадав, як мав конфлікт з російським філософом Олександром Дугіним, якого називають ідеологом “руського миру” та соратником Путіна.

Загалом, інцидент трапився ще наприкінці 90-х років. Тоді Олег Скрипка мав концерт в одному з нічних клубів Москви. Після вступу “Vоплі Vідоплясова” свою промову вирішив висловити й путініст Дугін. Він почав просто зі сцени таврувати українців та називати їх зрадниками.

Олег Скрипка у гримерці чув усі висловлювання Дугіна та просто одягнув верхній одяг та рушив до виходу з клубу. Та путініст на цьому не зупинився. Він почав нецензурно лаяти Скрипку.

Музикант не став терпіти приниження, а просто вдарив з ноги у щелепу Дугіна.

 

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Олег Скрипка / Oleg Skrypka 🇺🇦Ukrainian Rock Founder 🎸 🎤 🪗 (@o.skrypka)

“Ще до початку військової агресії з боку Росії, в кінці 90-х, мали місце конфлікти в кулуарах московських нічних клубів. І вже тоді вони закінчились нашою перемогою! Слава Україні!” – зазначив Скрипка.

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *