Дуже професійне, – Піонтковський розповів, хто стоїть за вбивством дугіної

Вбивство дар’ї дугіної – дочки ідеолога “руского міра” алєксандра дугіна – викликало масу обговорень і не менше версій того, що ж насправді відбулося. Втім, у російській опозиції певні: це робота фсб.

Вбивство дугіної було дуже професійним, що вказує на те, що за цим стоять спецслужби. Таку думку в ефірі 24 каналу висловив російський публіцист та опозиційний політик Андрій Піонтковський.

Хто вбив дугіну

Зрозуміло, що це російські спецслужби. дугін добре відомий як такий неформальний духовний вождь ультрафашистської “партії”, яка останнім часом все більше критикує путіна як “недостатньо фашиста”,
– розповів росіянин.

Він пригадав про більш знайомого для українців представника цього руху – ігоря гіркіна-стрєлкова. Зі слів публіциста, роздратування путіна щодо гіркіна зростає з кожним його ефіром.

“Останнім часом він вже закликає путіна повіситись. дугін таких персональних випадів собі не дозволяв, але очевидно відчувалась його відстороненість від путіна – що він вважає того недостатньо рішучим у знищенні України”, – заявив Андрій Піонтковський.

У той вечір на фестивалі саме зібрався дугін, його дочка та однодумці, щоб обговорити, “як їм краще знищити Україну”.

Андрій Піонтковський про вбивство дугіної: дивіться відео

На путіна тисне фронт

російський опозиціонер переконаний, що питання дугіна та його прибічників почало турбувати оточення путіна саме зараз – коли він відчайдушно, але безуспішно намагається домогтися заморожування конфлікту.

Перед такими дипломатичними кроками особливо необхідно було закрити голос цієї “партії”. Вчорашнє вбивство – це попередження дугіну, щоб він не переходив ту лінію, яку давно перейшов гіркін, і залишався лояльним до фюрера,
– пояснив Андрій Піонтковський.

Саме для цього, за його переконанням, і була продумана з садистською жорстокістю ця сцена вбивства, активну участь в якій брав сам дугін.

“Він приїхав разом з дочкою на цей фестиваль ненависті до України. Він не водить авто, тож назад мав їхати так само. Та хтось вмовив його пересісти в інше авто, яке поїхало слідом за дар’єю”, – зауважив публіцист.

На його думку, дугіна спеціально підвезли до місця демонстративної страти його дочки.

Вбивство дар’ї дугіної: коротко

  • Подія відбулась пізно ввечері 20 серпня. дар’я дугіна поверталась з організованого її батьком форуму ненависті до України. У той момент її авто раптово вибухнуло.
  • Разом з нею їхати з вечірки російської нечисті мав і її батько – головний ідеолог владіміра путіна алєксандр дугін. Втім, в останній момент його переконали сісти в інше авто.
  • російські пропагандисти одразу ж почали звинувачувати Україну. Мовляв, вбивство дугіної, про яку в нашій країні до вчора ніхто й не знав, організували наші спецслужби.
  • Зранку 21 серпня сам алєксандр дугін опинився в лікарні. Що саме трапилось з ідеологом “руского міра” – невідомо.

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *