Чекаємо! Дай, Боже, щоб так сталося! “Скоро ми всі nօбачимօ “Лебедuне օзерօ”: Піօнmкօвський розnовів, звільнення якօгօ міста сmане ударом для nутіна

Коли Збройні cили України звільнять від російських окупантів Херсон, це стане справжнім шоком для всього суспільства країни-агресора, яке підтримує розпочату Кремлем війну. Як для глибинного народу, так і для політичної “еліти” та самого диктатора Володимир Путіна.

Наслідки для останнього будуть катастрофічними. Таке переконання висловив російський публіцист із Вашингтона Андрій Піонтковський в ефірі “24 каналу” (щоб переглянути відео, доскрольте новину до кінця).

За його словами, вже цілком зрозуміло, що стратегічно Путін програв цю війну, коли не зміг захопити Київ. Росіяни ж усе побачить, коли ЗСУ звільнять Херсон від загарбницьких військ – і тоді главі РФ не пробачать серйозної військової поразки.

Піонтковський також вважає, що військово-політичне керівництво Росії – це типова кримінальна структура, де “паханам” не пробачають масштабні невдачі. А Херсон, на його думку, буде саме таким провалом – це єдиний обласний центр, який окупанти захопили після вторгнення 24 лютого.

“Тоді спрацює чинне у всіх кримінальних структурах правило – “опущений пахан” вже не “пахан”. Наступного дня ми побачимо “Лебедине озеро” на телевізорі, а в перерві скажуть, що товариш Путін припустився серйозних помилок в українському питанні, і він не зможе виконувати свої обов’язки”, – припустив російський опозиціонер.

Він додав: цілком зрозуміло, що замість нинішнього диктатора до влади в РФ прийдуть “такі ж негідники”. Водночас вважає, що вони будуть змушені сприйняти реальність і піти на вимоги колективного Заходу. Публіцист наголосив, що після такої потужної поразки перемовини з Кремлем будуть зовсім іншими.Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *