У Херсоні пенсіонери переказали пенсію від окупантів на потреби ЗСУ

У тимчасово окупованому Херсоні подружжя пенсіонерів переказали на потреби Збройних сил України отриману від окупантів пенсію.

Про це повідомив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський з посиланням на розповідь місцевої журналістки, – пише Zaxid.net.

Зазначається, що пара живе безпосередньо в окупованому Херсоні. Поштар приніс їм «пенсії» від окупантів, хоча вони нікуди не звертались із цього приводу і свої дані нікому не надавали.

За два місяці на двох вони отримали 40 тис. рублів (близько 24 тис. грн).

Подружжя попри складнощі змогли обміняти рублі на гривню і поклали на свій банківський рахунок, а потім переказали отриману суму на ЗСУ. Зокрема, на сьогодні такі дії дуже важко зробити.

«Знаєте, завдяки таким людям, Херсон і є містом-героєм. На таких патріотах тримається український Херсон. Після деокупації імена цих сміливих і відданих своїй державі людей ми обов’язково назвемо!», – додав Соболевський.

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *